Firma

Firma

    POGC Sp. z o.o. powstała w lipcu 2015 roku z inicjatywy osób mających ponad 20-letnie doświadczenie w branży gazowniczej i energetycznej. Celem działania spółki jest doradztwo oraz dobór armatury wraz z automatyką dla przemysłu naftowo-gazowego, elektroenergetycznego oraz petrochemicznego jak również kompleksowe dostawy w tym zakresie. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu POGC Sp. z o.o. jest w stanie zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie. Do tej pory daliśmy się poznać jako solidny partner z zakresu dostaw.

    Specjalizujemy się w kompletacji dostaw na potrzeby budowy części liniowych rurociągów, obiektów infrastruktury jak tłocznie gazu, podziemne magazyny czy węzły i stacje redukcyjne. Możemy również zagwarantować Państwu montaż w/w urządzeń ich uruchomienie oraz wykwalifikowany serwis.

    Jesteśmy firmą godną zaufania ,rzetelną i profesjonalnie traktującą biznes. Działamy na terenie całego kraju a także poza jego granicami, dokładamy starań aby dostarczane przez nas produkty i usługi były zawsze na tym samym najwyższym poziomie. Dysponujemy ekipą wykwalifikowanych, doświadczonych i stałych pracowników. Szczególną uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania naszych zleceń.

Top